Live webinar: subsidies en premies voor opleidingen
Organiseer je opleidingen voor je werknemers? Dan heb je in vele gevallen recht op subsidies en premies om je opleidingsaanbod haalbaar en betaalbaar te houden. Maak in dit webinar kennis met welke opleidingspremies beschikbaar zijn in Vlaanderen en leer méér te doen met minder.
€ 299
* korting voor klanten SD Worx (wordt in de volgende stappen berekend)Doel
In dit basis webinar leer je:
- welke maatregelen, subsidies en premies bestaan in Vlaanderen
- welke voorwaarden, subsidieregels en regelgevingen gelden
- hoe je aanspraak maakt op opleidingspremies
- welke trends er leven in het opleidingslandschap voor bedrijven
Doelgroep
- L&D officers
- opleidingsverantwoordelijken
- training/learning professionals
- hr-managers
Aanpak
In dit basis webinar ontdek je welke opleidingspremies beschikbaar zijn in Vlaanderen en hoe je erop beroep doet. Elk kwartaal organiseren we een update van dit webinar, zo blijf je op de hoogte van voordelige opleidingsmogelijkheden.
Dit webinar wordt gegeven door Corinne Thijs, trainer en leerexpert van De Opleidingscoach.
Programma
We overlopen het brede spectrum van sectoroverschrijdende opleidingssubsidies en -premies die beschikbaar zijn en geven je praktische tips. Zo gaan we in op:
- premies en subsidies die (Europese) overheden aanbieden
- premies en subsidies die sectorfondsen aanbieden
- mogelijkheden om opleidingspremies te combineren
- tips om een betaalbaar opleidingsaanbod op te stellen
Praktische informatie
Startdata en locatie(s)
- donderdag 12 november 2026 08u00 tot 09u30Klik hier om je online training te starten (GoToMeeting, teams, zoom, ...)
Prijs
€ 299Info
InschrijvenOp maat van uw bedrijf?
Vraag een offertePast de datum niet?
Schrijf je in op de interesselijst. Van zodra een vijftal personen ingeschreven zijn, stellen wij een nieuwe datum voor. Jouw inschrijving op de interesselijst is kosteloos en zonder enige verdere verplichting.
Trainers

Tina Van den Breede
Tina is learning en development consultant. Ze heeft ervaring zowel als interne L&D professional als in de rol van L&D adviseur en trainer. Vanuit haar passie voor leren en ontwikkelen en haar actuele kennis van de arbeidsmarkt begeleidt ze organisaties in het opzetten van allerlei L&D acties.