15 mei 2020
Digitaal werd zowat het nieuwe normaal de voorbije weken. En dus kreeg je ons vooral van op afstand te zien. Ook het bedrijfsleven zal er post-corona helemaal anders uitzien. Genoeg gespreksstof dus voor enkele boeiende livestreams. Kon je er niet bij zijn? Geen nood: je vindt alle sessies hier gebundeld. En er zit nog heel wat aan te komen. Dus, stay tuned voor meer!
In de eerste van 13 infosessies over heropstarten blikt topeconoom Koen Schoors terug op de Belgische aanpak van de lockdown-exit en werpt hij een voorzichtige blik op de toekomst. Eén ding is volgens hem nu al zeker: “We krijgen geen business as usual. De wereld wordt anders, maar misschien ook wel beter, zolang we maar flexibel en creatief zijn.”
Wij onthouden vooral zijn oproep om zélf te veranderen en het hamsteren van eigen liquiditeit af te wegen tegen het voortbestaan van het hele ecosysteem.
We vroegen de hoogleraar economie ook nog even deze interessante verwijzingen uit de livestream te delen: